Kultowe produkty do brwi i inne kosmetyki Anastasia Beverly Hills

Założycielka jednej z najbardziej kultowych marek kosmetycznych, Anastasia Soare od zawsze wierzyła w zasadę złotego podziału obowiązującą w fotografii, malarstwie i wszelkich sztukach wizualnych już od czasów Pitagorasa. To zgodnie z nią makijaż jest w stanie zapewnić twarzy iluzję symetrii i równowagi, bez względu na kształt twarzy czy jej cechy charakterystyczne. Dla Anastasia Beverly Hills pierwszym punktem skupienia stały się brwi, które jak żaden inny element potrafią całkowicie odmienić wygląd twarzy. Dziś produkty marki są rozpoznawalne dla wielbicielek makijażu i profesjonalnych wizażystów na całym świecie. Jak za ich pomocą podkreślić brwi i stworzyć perfekcyjny makijaż każdego dnia?

Wymodeluj swoje brwi z Anastasia Beverly Hills – kultowe produkty marki

Jak mawia Anastasia Soare, założycielka marki Anastasia Beverly Hills:

„Brwi powinny zaczynać się w idealnej linii prostej z centralnym punktem dziurek nosa. Ich najwyższy punkt musi powinien łączyć czubek nosa ze środkiem źrenicy oka, a koniec powinien znaleźć się tam, gdzie linię tworzą ze sobą zewnętrzna część dziurki w nosie i zewnętrzny kącik oka”

Kierowanie się tymi zasadami podczas codziennego makijażu brwi nie tylko ułatwia i skraca proces ich przygotowania, ale też umożliwia stworzenie idealnego kształtu brwi dla każdego kształtu twarzy. Same zasady to jednak nie wszystko – ci, którzy choć raz korzystali z produktów ABH podkreślają, że to w nich tkwi sekret idealnego makijażu brwi.

Najpopularniejszą kredką do brwi dostępną w ofercie Anastasia Beverly Hills jest bez wątpienia Brow Wiz, która podbiła serca wielu blogerek, wizażystek i wielbicielek perfekcyjnego makijażu. Precyzyjna i niezwykle łatwa w użyciu kredka z łatwością uzupełnia brwi, naśladując grubość i kierunek włosków i tworząc naturalny, perfekcyjny łuk. Ci, którzy preferują nieco grubszą końcówkę i bardziej blokowe wykończenie nie muszą się jednak przejmować – kredka Brow Definer to produkt stworzony właśnie dla nich.

Profesjonalni wizażyści bardzo rzadko sięgają po kredki do brwi, preferując wydajność i trwałość produktów takich jak cienie czy pomady. Anastasia Beverly Hills spełnia ich potrzeby zarówno poprzez kultową już pomadę Dipbrow, której nazwa jest już zastrzeżonym znakiem towarowym, jak i w formie delikatniejszych cieni Brow Powder Duo. Teraz wystarczy wykończyć już makijaż utrwalającym żelem Clear Brow Gel i perfekcyjnie podkreślone brwi gotowe!

(Nie)doceniane kosmetyki Anastasia Beverly Hills

Marka zyskała ogólnoświatową sławę i rozpoznawalność na rynku za sprawą niezawodnych kosmetyków do makijażu brwi, jednak w ostatnich latach duże uznanie w branży kosmetycznej, wśród blogerek, wizażystów i zwykłych wielbicielek makijażu zyskują także inne, niezwiązane z brwiami produkty marki. Wśród najbardziej kultowych i zdecydowanie zasługujących na swoją sławę kosmetyków ABH nie sposób nie wymienić całej palety kolorystycznej rozświetlaczy Liquid Glow, błyszczyków i matowych pomadek w płynie, trwałego czarnego eyelinera czy wreszcie wielu kolorowych palet cieni do powiek i zestawów do konturowania. Wszystkie charakteryzują się oczywiście trwałością, którą osoby znające markę z pewnością skojarzą także z produktami do brwi – zarówno makijaż dzienny jak i wieczorowy powinny przecież z powodzeniem wytrzymać na twarzy cały dzień!

Marka Anastasia Beverly Hills to dziś w świecie kosmetycznym synonim perfekcji i jakości, do jakiej inne marki mogą tylko dążyć. Fakt, że dostępne są w najlepszych drogeriach na całym świecie podkreśla jedynie jej zasięg – produkty Anastasia Beverly Hills to dziś już pełnoprawna elita makijażu.

Kiedy jak nie na ślub warto sięgnąć po najwyższej klasy kosmetyki? Zachęcamy do przejrzenia oferty marki i do skorzystania z możliwości zakupy wyjątkowych produktów do makijażu brwi i nie tylko.