Piękna sala balowa – górskie wesele w Szklarskiej Porębie

Góralskie wesela od zawsze kojarzą się z wielkim przywiązaniem do tradycji i kultury, nieco odmiennym wystrojem sali, zupełnie innymi zabawami weselnymi i przyjęciem przygotowanym dla dużego grona gości w klasycznych, drewnianych domkach i dużych stodołach. Klimat ten podoba się jednak nie tylko mieszkańcom południowych rejonów Polski, a organizacja wesel w tradycyjnych, odrestaurowanych domach górskich cieszy się w ostatnich latach coraz większym zainteresowaniem. Specjalną ofertę weselną w bajecznej sali balowej przygotowali dla gości między innymi właściciele Apartamentów Silva w Szklarskiej Porębie. Co mogą zaoferować gościom weselnym?

Wystrój, który stworzyła natura – wesele w Szklarskiej Porębie w otoczeniu parku

Wielu ludzi decydując się na organizację wesela w lokalu zwraca uwagę jedynie na wystrój wnętrza. Nie można jednak zakładać, szczególnie latem, że goście nie będą wychodzili na zewnątrz by się przewietrzyć, odpocząć od muzyki, czy zapozować do zdjęć z pleneru. Coraz częściej myśli się więc o tym, jak sala weselna wygląda na zewnątrz, jak prezentuje się na tle otoczenia i jakie wrażenie wywrze na gościach i parze młodej już na pierwszy rzut oka. Domy górskie otoczone pięknymi parkami są pod tym względem doskonale przygotowane!

Przyjęcie weselne w Apartamentach Silva z pewnością pozostawi po sobie długotrwałe wrażenie. Nie ma tu mowy o tym, by goście narzekali na otaczające ich widoki. Natura potrafi stworzyć coś, czego nie byłby w stanie dokonać żaden dekorator, przygotowując idealne plenery dla fotografa zajmującego się stworzeniem ślubnego reportażu zdjęciowego i oferując atrakcje, których w wielu domach weselnych zwyczajnie brakuje. Lampiony wypuszczane w niebo o północy? Ognisko na świeżym powietrzu całkowicie odmieniające weselne menu i wprowadzające całe przyjęcie w radosną, rodzinną atmosferę? Dziś już nie klasyka, a oryginalność wygrywają wśród pomysłów na weselne przyjęcia – zorganizowanie zabawy w domu górskim z pewnością stoi tu wysoko na liście ciekawych propozycji.

Nocleg u stóp Karkonoszy i wesele do białego rana

Na weselu pojawiają się zwykle nie tylko goście z najbliższej okolicy, ale też wiele osób zjeżdżających na przyjęcie z drugiego końca Polski. Zapewnienie im miejsca noclegowego należy do priorytetów dla wielu par młodych, które nie chcą obarczać gości dodatkowymi kosztami pobytu na weselu. W Apartamentach Silva, poza dostępem do pięknej sali balowej, goście mają do dyspozycji aż 11 luksusowych apartamentów, w których mogą z powodzeniem wypocząć przed długą podróżą powrotną i zaczekać do poprawin, które również można zorganizować na terenie kompleksu. Weekendowy pobyt w apartamentach to też doskonała okazja, by pozwiedzać okolicę i nacieszyć się wizytą w samym sercu Karkonoszy –  nie wliczając już samych szlaków turystycznych i dobrze zaopatrzonych stacji narciarskich, w okolicy roi się od ciekawych atrakcji i zachwycających widoków, które warto odwiedzić choćby dla chwili relaksu na łonie natury.

Górskie wesele w Szklarskiej Porębie to też prawdopodobnie jedna z niewielu sytuacji, w których organizacja przyjęcia zimą będzie równie piękna i przemyślana, jak ceremonie odbywające się latem. Przy możliwych opadach śniegu, szybciej zapadającej nocy i mroźnych wieczorach można z łatwością stworzyć we wnętrzu sali balowej atmosferę, która pozwala zapomnieć o pogodzie panującej na zewnątrz. Zima w górach to również nietypowy i oryginalny pomysł na zdjęcia plenerowe – która panna młoda może pochwalić się suknią delikatnie odznaczającą się na tle białego puchu, zdjęciami ślubnymi na nartach i wyciągu, czy plenerem na szczycie góry, z której rozpościera się widok na całą okolicę. O takich wydarzeniach nie zapomną ani państwo młodzi, ani goście, a przecież to właśnie o wywieranie wrażenia i świętowanie bez końca chodzi tu szczególnie.

Piękna sala balowa w Apartamentach Silva w Szklarskiej Porębie

Szukasz nietypowego miejsca na organizację wesela, a perspektywa drewnianych domków, ciepłych wnętrz i niepowtarzalnego klimatu górskiej kultury i tradycji wydaje Ci się atrakcyjna? Propozycja, jaką przygotowały Apartamenty Silva w Szklarskiej Porębie z pewnością przypadnie Ci do gustu. Ich piękna sala balowa, przystrojona zgodnie z Twoimi wymaganiami ale i nawiązująca do lokalnej kultury i wystroju wnętrz z pewnością wyróżni Twoje wesele w pamięci gości i sprawi, że najważniejszy wieczór w życiu pary młodej zostanie zapamiętany na długie lata.